Sadece poposunu kaldırmasını istedim. Götü dardı biraz zorlasak da girdi en sonunda. Ama sonunda ikimizde zevk aldık. Hem de sevgilimde alışmıştı götten sikmeye. Yine de sevgilimi üzmemek için pek zorlamadım götünü sikerken. O da benden çok rahatlamıştık ama. Ama birbirimizden keyif aldığımız için tekrar ne zaman denesek diye gün belirlemeye başladık. Daha doyamadık birbirimize yani. Ben boşaldıktan sonra da sevgilim bana doymamış bacaklarını ayırıp bana amcığını gösterdi. Sonra yine benim sikimi tutup öptü ve yaladı benim boşaldığımı da yalayıp yuttu. Ben de onu tokatladım kendine gel dedim. Ama o doyamadığını söyledi. Bu söylediği hoşuma gitse de ben sonuçta boşalmıştım artık. Ben de onun götünü biraz daha tokatladım ve kalktım yıkandım.
Ertesi gün yine illa ki benimle olmak istediğini söyledi. Ben de kabul ettim. Ertesi günü ikimizde iple çekiyorduk. Ben de boşaldım tabi ama ben de onu hala istiyordum çünkü çok seviyordum ben onu. Hatun da bu arada götü armut gibiydi. O armut gibi götünü bir daha ısırdım ve o da giyindi eve gitti. Ertesi gün de amcığından sikecektim ponu. Işıl ışıl o gün uyandığımda gözlerim parlıyordu benim. Sık sık onu düşünür oldum ve sık sık ona mesaj atar oldum. O gün yine benim evime geldi. Biraz dışarı da gezdik hafta sonu olduğu için akşama doğru geldik benim eve yani. Bacaklarını ayırdı ve götü kabak gibi ortaya çıkmıştı. Ben amcığını istiyordum ama bu akşam gülmeye başladı derin bir nefes aldı ve aşkım dedi. Deli gibi memelerini okşamaya ve ısırmaya başladım. Sonra da memeleri tokatladım iki tarafından ve götünü de tokatladım baya bir. Mükemmel gidiyordu ön sevişme ve fantazileri. Dikkat çekici bir kadın olduğu gözlerinin ışıltısından belliydi. İkimizde o akşam tertemizdik ve seksiydik. Başladım amcığından sikmeye önce masturbasyon yapıp ondan sonra girdim sevgilimin içine. Çok çok istiyordum o da beni. Aniden hızlandım bunu farkedince saçlarımdan tutup öptü beni. İkimiz de birebir mutlu olmuştuk. O gece çok güzel bir sikiş olmuştu aramızda. O gün artık tam anlamıyla birbirimize doyduk. Artık ara sıra birbirimizi isteyince defalarca seviştik. Sevgilim beni hiç yalnız bırakmıyordu.

Sevgilim delirmişti zevkten benim için kendini bana verdi her türlü pozisyonlara da girmiş olduk. Beraber erotik seksler yaşadık ve çok da harika olmuştu. Zevkimizden de her türlü oldu. Sevgilim bana mutlu etmeyi başardı. Sevgilim bana dokunur dokunmaz ben azmaya başlıyorum nedensiz olarak. Benim ki de kocaman oluyor ve kalkıyor. Pantolonuma bile sığmaz oluyor. İkimizde çıldırmıştık iki gün üst üste sevişmekten. Sevgilim hızlı seks istiyor hızlı seksten hoşlanıyor çünkü. Yavaş desem de beni hızlı sik diyordu. Ben de yavaş dediği zaman dinlemeyip onu hızlı bir şekilde sikmeye devam ediyordu. Birbirimiz ile hızlı sevinerek hayran olduk. Pürüzsüz bacaklarından akan zevk suyunu da yaladım. Sevgilim 1.65 boyunda ve 62 kiloda olduğu için vücudum tam benimdir dedim yani. Alımlı bir bayan olduğu için de her zaman bakımlıdır kendisi. Bu da benim çok dikkatimi çekti. İlk başlarda sevgilim sevişirken kasıyordu. Ama artık öğrendi kendini kasmıyordu. Ama artık bacaklarını yukarıya kaldırıp o şekilde de sevişiyorduk. Bu benim en sevdiğim pozisyon dedim ama. Ohh dedi o da. Son yaptığımda amcığından yaptığım için kökledim resmen onunkini. Onun zevk suyu benim bacaklarıma doğru yapışıyordu. Onu iyice delirtmesini çok iyi biliyordu o da beni delirtiyordu ama. Sevgilim altımda debelendi ama ben yine de onu bırakmadım. Onun inlemeleri beni daha da azdırıyordu. Bir daha da sevgilim ile sevişirken onu da paylaşacağım sizler ile. Ama bu sefer farklı bir ortamda onunla sevişmeyi düşünüyorum. Seks konusunda çok iddaalı olmaktayım. İri kaslara sahip bir erkek olduğum için sevgilim bana doyamıyor ve bayılıyor bana. Benim sevgilimin memesi dik olduğu için dikkat çeker ve böyle olunca da benimki kalkıyor ve azıyor. Kalçalarını ise gözüme gözüme sokuyordu resmen. Harika bir kadındı sizin anlayacağınız. Sevgilim ve ben seka konusunda profesyonel olduk. Zevkten de yaptığımız şeyden dört köşe oluyorduk sizin anlayacağınız. Ben sevgilimi ayakta yapmaya da bayılıyorduk bu arada. Ayakta götten sikmek de bir harikadır. Sevgilimi sikerken bazen ayaklarını ve kollarım bile acıyordu. Çünkü gerçekten de defalarca ve bazen de saatlerce sevişiyorduk. Benim geç boşalmam yüzünden her yerimiz tutuluyordu. Seks bitince de yatağımıza yayılıyorduk. Sessizce ve soluğumuz kesilip nefessiz kalıyorduk. Sevgilimi sikmekten doyamıyordum ben ne yapacağımı da bilmiyordum bu konuda. Çok azgın bir sevgilim ile karşılaştım. Kesinlikle benim seks hikayemi okuyun çok azacaksınız diyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name *
Email *
Website